Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

WITAMY!

HISTORICUM - WSZYSTKO DLA ODTWÓRCÓW oferuje szeroki asortyment związany z odtwórstwem historycznym oraz sportowymi walkam rycerskimi.

By nasze akcesoria były zgodne z realiami historycznymi, opieramy się na badaniach źródeł historycznych.Czerpiemy naszą wiedzę ze źródeł materialnych, którymi są zachowane egzemplarze wyrobów średniowiecznych, ryciny, obrazy, jak i przekazy literackie. Przedmioty wykonywane w kierunku sportowych walk rycerskich w wielu przypadkach są modyfikowane dla poprawy bezpieczeństwa lub zniwelowania wagi, z tego też powodu zapraszamy do kontaktu.

W naszej ofercie (którą będziemy stale powiększać) znaleźć można ubiory historyczne zarówno męskie, jak i damskie, meble, uzbrojenie, artykuły obozowe, ceramika, akcesoria łucznicze, pirotechniczne oraz wiele innych.

Nie znalazłeś tego czego szukałeś? - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i specjalne zlecenia! Wystarczy, że do nas napiszesz!
Współpracujemy z aktywnymi stowarzyszeniami i z najlepszymi rzemieślnikami oraz kostiumologami, ich wieloletni staż oraz zaangażowanie gwarantuje najwyższą jakosć!

Pozdrawiam serdecznie!
Kamila

Stroje oraz akcesoria obozowe

Pragniemy Państwu zaprezentować przykłady naszych prac dotyczących strojów, dodatków oraz wyposażenia obozowego. W naszej ofercie znaleźć można zarówno stroje cywilne z różnych epok jak i dodatki do nich takie jak bielizna, nakrycia głowy, paski, buty, sakiewki, drobna biżuteria. Dodatkowo pragniemy zaprezentować wyposażenie obozowe takie jak: meble, ruszty, kociołki, naczynia, namioty jak i drobne przedmioty codziennego uzytku jak noże, tabliczki, futra oraz wiele innych,

By dokonać zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub na Facebook.

        

                    

                 

               

Partnerzy

   ​