Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto.
Polski English
Twój koszyk jest pusty!

Warsztaty MDW oraz IBW

 

Mam zaszczyt serdecznie zaprosić zarówno poczatkujacych jak i zaawansowanych zawodników pełnokontaktowych walk rycerskich na warsztaty z serii Medieval Duels Workshops oraz International Buhurt Workshops, MDW są warsztatmi prowadzonymi przez trzykrotnego Mistrza Świata federacji IMCF oraz Wicemistrza Świata federacji HMB Marcina Waszkielisa. Dzięki doświadczeniu naszego trenera umożliwiamy przygotowanie się do zawodów pojedynkowych zarówno w konwencji HMB jak i IMCF. Warsztaty są prowadzone na różnym poziomie zaawansowania w zależności od doswiadczenia osób biorących w nich udział. 

 

 

                 

 

Dokument o naszych warsztatach!

 

 

 

Warsztaty z serii International Buhurt Workshops są warsztatami dla osób chcących poświećic się buhurtom zarówno w konwencji HMB jak i IMCF oraz WMFC. Zajecia prowadzone są przez doświadczonych zawodników Ukraińskich klubów Kniaz oraz Sharukhan Clan. Warsztaty pozwalaja na przygotowanie sie do pełnokontaktowych walk rycerskich zarówno kondycyjnie jak i technicznie. Warsztaty są prowadzone na różnym poziomie zaawansowania w zależności od doswiadczenia osób biorących w nich udział. 

 

 

 

             

 

Nasze warsztaty to nie tylko walka! W zależnosci od programu zapraszamy do udziału w squashu, jeździe konnej oraz korzystania z pływalni!